Vyhledávání:

Marie Ungrová


Podskalská 1252/24
12 800 Praha 2


telefon:
+420 775 475 342

email:
marie.ungrova@seznam.cz

IČO: 42565383


e-shop s keramickými noži
administrace stránek
jméno: heslo:
stránky od allegro2.cz

Obchodní informace

OBJEDNÁVKY:

Objednávky přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře v e-shopu,  popřípadě telefonicky.

 

 PLATBA:

1. Předem bankovním převodem - poštovné 60,- Kč

2. Dobírkou - poštovné+dobírka  100,- Kč

 

EXPEDICE:

Zboží je expedováno do 5 pracovních dnů prostřednictvím České Pošty.

 

STORNO:

Jestliže zákazník již zaplatil na účet částku za objednávku má možnost stornování (e-mailem či telefonicky) nebo změny objednávky v případě, že se ještě nezačalo s výrobou.

Prodávající si vyhrazuje právo stornovat objednávku v případě že zboží (trička nebo motivy) není momentálně skladem. V tomto případě je o této situaci zákazník neprodleně informován, kdy je mu sdělen termín nejbližšího možného dodání a taktéž má právo se rozhodnout jestli mu vyhovuje pozdější dodání nebo zažádat o vrácení peněz.

 

REKLAMACE:

Na zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou jiný subjekt, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami

obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.), vše ve znění novel.

 

OCHRANA INFORMACÍ:

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).